zaprasza Dominik Uhlig


Fair play. Free Tibet.

MailWszystko jest tematem
i dlatego
wszystko jest tekstem
- Ryszard Kapuściński.


piątek, 19 czerwca 2009
Prezydent Kaczyński nie zagraża dzieciom

”Dzieci zaproszone przez Prezydenta są bezpieczne” - taką wiadomością ucieszyli dziś nasze oczy redaktorzy strony internetowej Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Tę dobrą nowinę przyniosła prezydentowi Najwyższa Izba Kontroli. To dobrze, bardzo cieszymy się, że dzieci są bezpieczne.

Ale o co chodzi? Nigdy byśmy z Pawłem Wrońskim (on pierwszy to wypatrzył) nie pomyśleli, że prezydent stanowi zagrożenie dla dzieci. A jednak...

Dopiero kiedy weszliśmy dalej okazało się, że:

”Po doniesieniach medialnych dotyczących przekroczonej normy stężenia szkodliwych substancji w ośrodku w Goławicach, zarządzająca ośrodkiem Najwyższa Izba Kontroli zapewniła Kancelarię Prezydenta, że nie ma żadnego zagrożenia dla zdrowia palestyńskich dzieci, które w nim wypoczywają”.

Czyżby Kancelaria Prezydenta chciała takimi tytułami zwiększyć sobie tzw. ”klikalność”?

18:32, dominik.uhlig , Inne media
Link Komentarze (1) »
środa, 17 czerwca 2009
Koncert dla Badowa w najbliższy czwartek w Warszawie

W imieniu moich przyjaciół chcę Was zaprosić na miły, niezapomniany wieczór. Na koncert, który odbędzie się
18 czerwca w Centralnym Domu Qultury w Warszawie. Wpływy z koncertu wspomogą odbudowę Dworu w Badowie.

Badów to piękne, magiczne miejsce, tworzone przez wspaniałych ludzi. W folwarku Sławka Sierzputowskiego działa m.in. Stowarzyszenie Teatralne Badów, które co miesiąc organizuje spektakle, koncerty i projekcje filmowe. Tam kręcono m. in. film "Testosteron".

Od kilku lat Sławek odbudowywał zabytkowy dwór, w którym powstawała m. in. nowa piękna sala teatralno-koncertowa. To tam miała się przenieść działalność teatru, tam miały się przenieść - już od czerwca - cykliczne badowskie Wieczory. Niestety 17 maja wybuchł pożar i dwór doszczętnie się spalił, co widać na zdjęciach poniżej (na górze zdjęcie z lutego, na dole - sprzed kilku dni).

Zaprzyjaźnieni z Badowem artyści postanowili pomóc Sławkowi. Na czwartek 18 czerwca zapraszają do warszawskiego klubu Centralny Dom Qultury (ul. Burakowska 12, blisko Powązek i centrum handlowego Arkadia) na koncert dla Badowa. Wpływy z imprezy wspomogą odbudowę Dworu.

Jeśli możecie - przyjdźcie, przyprowadźcie znajomych, rodziny. Płacąc jedyne 30 zł od osoby, spędzicie miły wieczór, a jednocześnie pomożecie naprawdę fajnym ludziom, którzy z mozołem tworzyli i budowali ten dworek, włożyli w to wiele pracy i pieniędzy. A tego feralnego dnia wszystko poszło z dymem...
Do zobaczenia.

KONCERT DLA BADOWA, czwartek, 18 czerwca, CDQ ul. Burakowska 12

wystąpią:

Made in Poland, Jacek Bieleński & Włodzimierz Kiniorski, Donna Regina, Krzysztof Knittel, Lena Ledoff, gwiazdy filmu „Testosteron” oraz aktorzy Stowarzyszenia Teatralnego Badów

PROGRAM:

18:30 - start

19:00 - spektakl „Architekt i Cesarz Asyrii” (reżyseria - Piotr Bikont, występują - Przemysław Dąbrowski i Paweł Pabisiak)

20:30 - koncert - Krzysztof Knittel

21:00 - recital - Lena Ledoff

21:45 - koncert - Donna Regina

23:00 - koncert - Jacek Bieleński & Kinior

23:45 - koncert - MADE IN POLAND

w międzyczasie - Gustaff Soundsystem

Ponadto wystąpią gwiazdy filmu „Testosteron”

14:25, dominik.uhlig , Takie życie
Link Dodaj komentarz »