zaprasza Dominik Uhlig


Fair play. Free Tibet.

MailWszystko jest tematem
i dlatego
wszystko jest tekstem
- Ryszard Kapuściński.


Blog > Komentarze do wpisu
Zrozumienie w Samoobronie

W Sejmie, jeszcze w poprzedniej kadencji. Po jakimś tekście, który nie spodobał się w Samoobronie, polityk tej partii pyta mnie:

- Kazali panu tak napisać?

Ja: - No wie pan? Sam to wszystko napisałem, jestem podpisany pod tekstem, więc nie będę teraz mówił, że ktoś mi coś kazał napisać.

- Na pewno kazali. Sam by pan tak nie napisał. Ale nie ma się co martwić. Ja w stanie wojennym nie takie rzeczy pisałem.

niedziela, 11 marca 2007, dominik.uhlig

Polecane wpisy

  • Andrzej, proszę cię, wyjdź

    - Andrzej, proszę cię, wyjdź - tak premier rządu SLD, Leszek Miller błagał, by Andrzej Lepper i jego ludzie wyszli z sali posiedzeń Sejmu przed głosowaniem nad

  • Czerwony jak Lepper

    W 2004 r. dzięki Andrzejowi Lepperowi i głosom posłów Samoobrony Sejm przyjął najgorszą dla SLD i premiera Leszka Millera wersję raportu w sprawie afery Rywina.

  • 20 minut z Sandrą Lewandowską

    Posłanka Samoobrony Sandra Lewandowska jest znana Polakom przede wszystkim ze wspólnego plażowania w Egipcie z wiceszefem partii Januszem Maksymiukiem i planowa

Komentarze
2007/03/15 00:20:03
"- Na pewno kazali. Sam by pan tak nie napisał. Ale nie ma się co martwić. Ja w stanie wojennym nie takie rzeczy pisałem."

Hmmm... To tam są i piśmienni? I to w zeszłej kadencji?
-
2007/03/21 20:59:50
miodzio panie redaktorze.
U nas w Niemcach niestety nie ma już dziennikarzy, którzy by powiedzieli: Goebbels ten to reagował. Ale jeszcze 25 lat temu byli i uczyli zawodu :)